dōTERRA Europe Convention 2020 – Čeština
Elevate

Poté, co jsme s Dr. Russellem Osguthorpem, ředitelem dōTERRA pro léčebné postupy, a dalšími vládními a zdravotnickými zdroji zkonzultovali současnou situaci, jsme v souladu s aktuálními doporučeními Světové zdravotnické organizace (WHO) a amerických Středisek pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) týkajícími se rizika koronaviru COVID-19 ve společnosti dōTERRA přijali nelehké rozhodnutí odložit naši 2020 European Convention v Římě.

Jak bezpochyby vidíte ve zprávách, velká shromáždění lidí mohou představovat zdravotní riziko, a to zejména pro zranitelné skupiny obyvatelstva. Coby společnost působící v oblasti zdraví a wellness máme primární povinnost podporovat bezpečí a zdraví naší široké rodiny dōTERRA, jakož i širší komunity tím, že budeme napomáhat prevenci šíření koronaviru COVID-19. Odložení 2020 European Convention v Římě slouží jako preventivní opatření, které je v souladu s neustále se vyvíjejícími pokyny mezinárodních orgánů, jež se snaží co nejlépe zvládnout tuto krizi.

Jakkoli jsme touto změnou plánů zklamáni, věříme, že reagovat a omezit šíření viru je naprosto zásadní. Vzplanutí koronaviru COVID-19 je rychle se vyvíjející se situací, která se neustále mění. Italská vláda přijala mimořádná opatření, aby zastavila šíření viru. Convention v Římě je rozsáhlá akce, která přitahuje lidi z celé země i celého světa. Přestože doufáme, že se situace do května zlepší, z opatrnosti a ohledu na rodiny, týmy a komunity dōTERRA a z respektu k italské vládě a jejich úsilí je zrušení této akce správná věc.

Dr. Osguthorpe nadále doporučuje následující postupy založené na důkazech, které mají napomoci řešení potíží a snížit přenos respiračních virů včetně koronaviru COVID-19:

 

  • Jestliže jste nemocní, zůstaňte doma s výjimkou návštěvy lékaře.
  • Při kašlání a kýchání si zakryjte obličej papírovým kapesníčkem a ten pak vyhoďte do odpadu.
  • Často si myjte ruce mýdlem a vodou po dobu alespoň 20 sekund. Nemáte-li po ruce mýdlo a vodu, můžete použít dezinfekční prostředek na ruce na bázi alkoholu s obsahem minimálně 60 % alkoholu – Rozprašovač dōTERRA On Guard™ obsahuje 64 % alkoholu.
  • Nedotýkejte se očí, nosu a úst.
  • Často očišťujte povrchy a předměty, jichž se často dotýkáte.

 

Dále doporučujeme dodržovat rady pro cestování vydané organizacemi WHO a CDC.

Některé letecké společnosti, hotely, Airbnb a další služby související s cestováním v souvislosti s koronavirem COVID-19 nabídly finanční náhradu a postupy při rušení rezervace. Přečtěte si prosím tyto pokyny a zjistěte, jaký mají dopad na vaši osobní situaci.

Dr. Osguthorpe ve spolupráci s výkonným týmem bude i nadále celou situaci sledovat a bude s námi sdílet relevantní informace, jakmile budou k dispozici.

Máte-li jakékoli otázky, podívejte se prosím níže do části Často kladené otázky.

 

 

Share Button