dōTERRA Europe Convention 2020 – Eesti
Elevate

 

Pärast nõupidamist dōTERRA peaarsti dr Russell Osguthorpe’i ning teiste riiklike ja meditsiiniasutustega ning võttes arvesse Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) ning USA Haiguste Kontrolli ja Tõrje Keskuse (CDC) viimaseid soovitusi seoses COVID-19 koroonaviiruse ohuga on dōTERRA langetanud raske südamega otsuse 2020 European Convention Roomas edasi lükata.

Olete kindlasti uudistest näinud, et suured rahvakogunemised on potentsiaalne terviserisk eelkõige nõrgema tervisega rahvastikurühmadele. Tervisele ja heaolule pühendunud ettevõttena on meie peamine kohustus tagada kogu suure dōTERRA ettevõtte ja laiema üldsuse tervis ja turvalisus ning aidata ennetada COVID-19 levikut. Roomas toimuma pidanud 2020 European Conventioni edasilükkamine on ennetusmeede, mis järgib kriisi hallata püüdvate rahvusvaheliste institutsioonide pidevalt täienevaid soovitusi.

Ehkki selline käik tekitab ka meis suurt pettumust, usume, et viiruse leviku piiramine on vajalik samm. COVID-19 puhang levib kiiresti ja olukord muutub tundidega. Itaalia valitsus on olnud sunnitud võtma erakorralisi meetmeid viiruse leviku tõkestamiseks. Rooma Convention oleks olnud rahvarohke üritus, kuhu oleksid saabunud inimesed kogu riigist ja üle terve maailma. Ehkki me loodame, et maikuuks on olukord paranenud, oleme otsustanud hoolivusest dōTERRA liikmete, töötajate ja kogukonna ning austusest Itaalia valitsuse ja selle jõupingutuste vastu, et ürituse ärajätmine on kõige õigem samm.

Dr Osguthorpe soovitab liikmete rahustamiseks kasutada järgmisi tõenduspõhiseid meetmeid, et aeglustada hingamisteede viiruste, sealhulgas COVID-19 levikut.

 

  • Kui olete haige, jääge koju ja käige väljas ainult arsti juures.
  • Katke suu ja nina köhides ja aevastades taskurätiga, mis visake seejärel minema.
  • Peske tihti käsi,kasutage seepi ja vett ning küürige vähemalt 20 sekundit. Kui seepi ja vett ei ole käepärast, võib kasutada vähemalt 60% alkoholisisaldusega desinfitseerimisvahendit, näiteks dōTERRA On Guard™-i puhastusaerosool sisaldab 64% alkoholi.
  • Püüdke vältida silmade, nina ja suu katsumist.
  • Puhastage tihti pindu ja esemeid, mida palju kasutatakse.

 

Ühtlasi soovitame järgida WHO reisisoovitusi lehel ja CDC nõuandeid lehel.

Osa lennufirmasid, hotelle, Airbnb majutusasutusi ja muid reisiteenuseid pakkuvaid ettevõtteid on seoses COVID-19-ga kehtestanud uued broneeringu tühistamise ja raha tagastamise reeglid. Lugege nendest reeglitest, kuidas need teie reisi mõjutavad.

Dr Osguthorpe ja ettevõtte juhtkond jälgivad olukorda ja edastavad teile asjakohast teavet esimesel võimalusel.

Kui teil on lisaküsimusi, tutvuge lisatud korduma kippuvate küsimustega.

 

Share Button