dōTERRA Europe Convention 2020 – Lietuvių
Elevate

Pasitarę su dōTERRA vyriausiuoju patarėju sveikatos klausimais dr. Russellu Osguthorpe‘u ir kitais vyriausybiniais bei medicininiais šaltiniais ir atsižvelgdami į naujausias Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) bei Ligų kontrolės ir prevencijos centro (CDC) rekomendacijas dėl koronaviruso COVID-19 rizikos, doTERRA priėmė nelengvą sprendimą atidėti 2020 European Convention Romoje.

Kaip neabejotinai matėte žiniose, dideli žmonių susibūrimai gali kelti grėsmę sveikatai, ypač jautrioms populiacijoms. Kaip sveikatos ir sveikatingumo bendrovė, svarbiausia savo pareiga laikome rūpintis mūsų plačios doTERRA šeimos ir platesnės visuomenės saugumu ir sveikata ir padėti užkirsti kelią COVID-19 plitimui. 2020 European Convention Romoje atidėjimas yra prevencinė priemonė, kurios imamės atsižvelgdami į nuolat tobulinamas tarptautinių valdžios institucijų pastangas kuo geriau suvaldyti šią krizę.

Nors mums išties liūdna dėl šio planų pokyčio, tikime, kad privalome elgtis atsakingai ir padėti apriboti viruso plitimą. Padėtis dėl COVID-19 proveržio labai greitai keičiasi, tad kinta ir priemonės, kurių imamasi. Italijos vyriausybė ėmėsi ypatingųjų priemonių, kad sustabdytų viruso plitimą. Renginys Convention Romoje yra didelio masto renginys, kuris pritraukia žmones ne tik iš visos šalies, bet ir iš viso pasaulio. Nors tikimės, kad gegužės mėnesį situacija jau bus geresnė, rūpinantis doTERRA šeima, komandomis bei bendruomenėmis ir gerbiant Italijos vyriausybę bei jos pastangas konferencijos atšaukimas yra teisingas žingsnis.

Dr Osguthorpe ir toliau rekomenduoja laikytis įrodymais pagrįstų procedūrų, siekiant padėti sumažinti kvėpavimo takų virusų, tarp jų ir COVID-19, perdavimą.

 

  • Jei sergate, likite namuose, išskyrus tada, kai reikia medicininės pagalbos.
  • Kosėdami ar čiaudėdami prisidenkite nosinaite, tada ją išmeskite.
  • Dažnai plaukite rankas su muilu ir vandeniu ne trumpiau kaip 20 sekundžių. Jei neturite galimybės pasinaudoti muilu ir vandeniu, galite naudoti dezinfekantą rankoms, kurio sudėtyje ne mažiau kaip 60 proc. alkoholio – valomojo purškiklio dōTERRA On Guard™ sudėtyje yra 64 proc.alkoholio.
  • Venkite liesti akis, nosį ir burną.
  • Dažnai valykite nuolat liečiamus paviršius ir objektus.

 

Taip pat rekomenduojame laikytis PSO ir CDC patarimų keliaujantiems.

Kai kurios oro linijos, viešbučiai, Airbnb ir kitos su kelionėmis susijusias paslaugas teikiančios įmonės paskelbė su COVID-19 susijusią užsakymų atšaukimo ir pinigų grąžinimo politiką. Prašome peržiūrėti šią politiką ir įvertinti, kokią įtaką tai turės jūsų asmeninei situacijai.

Dr. Osguthorpe, bendradarbiaudamas su vykdomąja komanda, ir toliau stebės situaciją ir pateiks jums svarbią informaciją, kai tik ji bus prieinama

Peržiūrėkite toliau pateikiamą DUK sąrašą, kuriuo siekiame atsakyti į visus jums kylančius klausimus.

Share Button