dōTERRA Europe Convention – Latviešu
Elevate

Pēc apspriešanās ar dōTERRA galveno ārstu Dr. Raselu Osgutorpu un amatpersonām valsts pārvaldes un medicīnas jomā un ņemot vērā Pasaules Veselības organizācijas (PVO) un slimību kontroles un profilakses centru (SKPC) jaunākos ieteikumus par koronavīrusa COVID-19 riskiem, uzņēmumā doTERRA ir pieņemts grūts lēmums pārcelt pasākumu 2020 European Convention Romā.

Kā neapšaubāmi apgalvots ziņās, lielas pulcēšanās var radīt veselības apdraudējumu, īpaši neaizsargātām iedzīvotāju grupām. Kā veselības un labsajūtas uzņēmumam mūsu galvenais pienākums ir veicināt paplašinātās doTERRA ģimenes, kā arī plašākas sabiedrības drošību un veselību, palīdzot novērst COVID-19 izplatīšanos. Atliekot 2020 European Convention Romā, mēs veicam preventīvu pasākumu, lai ievērotu aizvien pilnīgākos starptautisko iestāžu norādījumus, cenšoties vislabāk pārvarēt šo krīzi.

Kaut arī esam vīlušies par šo plānu maiņu, mēs uzskatām, ka noteikti ir jāreaģē, lai ierobežotu vīrusa pieaugošo izplatību. COVID-19 uzliesmojuma situācija nepārtraukti un strauji mainās un notikumi seko viens pēc otra. Itālijas valdība ir veikusi ārkārtas pasākumus, lai apturētu vīrusa izplatību. Pasākums Convention Romā ir liela mēroga pasākums, kas pulcē cilvēkus no visas valsts un visas pasaules. Lai gan mēs ceram, ka līdz maijam situācija uzlabosies, rīkojoties piesardzīgi un rūpējoties par doTERRA ģimeni, komandām un kopienām, kā arī cienot Itālijas valdību un tās centienus, vispareizākā rīcība ir pasākuma atcelšana.

Dr. Osgutorpe joprojām iesaka ievērot šeit sniegtos, ar pierādījumiem pamatotos norādījumus, lai palīdzētu novērst bažas un samazinātu elpceļu vīrusu, tostarp COVID-19, nodošanu:

 

  • Ja esat slims/-a, palieciet mājās vienmēr, izņemot, kad vajadzīga medicīniskā palīdzība.
  • Klepojot un šķaudot, aizsedziet muti un degunu ar salveti, pēc tam to izmetiet.
  • Bieži mazgājiet rokas ar ūdeni un ziepēm vismaz 20 sekundes. Ja ziepes un ūdens nav viegli pieejams, var izmantot roku tīrīšanas līdzekli uz spirta bāzes, kurā ir vismaz 60 % spirta; dōTERRA On Guard™ attīrīšanas izsmidzināmais šķīdums satur 64 % spirta.
  • Neaiztieciet acis, degunu un muti.
  • Regulāri tīriet bieži aizskartās virsmas un priekšmetus.

 

Mēs iesakām arī ievērot PVO un SKPC izdotos ieteikumus ceļotājiem.

Dažas aviokompānijas, viesnīcas, Airbnb un citi ceļošanas pakalpojumu sniedzēji ir izveidojuši atmaksāšanas un atcelšanas noteikumus saistībā ar COVID-19. Izlasiet šos noteikumus, lai uzzinātu, kā tie var ietekmēt Jūsu personīgo situāciju.

Dr. Osgutorpe sadarbībā ar vadības komandu turpinās novērot situāciju un paziņos būtisko informāciju, tiklīdz tā būs pieejama.

Lai rastu atbildi uz iespējamiem jautājumiem, skatiet bieži uzdotos jautājumus.

 

 

Share Button