dōTERRA Europe Convention 2020 – Polski
Elevate

 

Po konsultacjach z Dyrektorem Medycznym dōTERRA dr. Russelem Osguthorpe’em, a także innymi źródłami medycznymi i rządowymi oraz w obliczu niedawnych zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) oraz Centrów Kontroli i Prewencji Chorób (CDC) dotyczących ryzyka związanego z koronawirusem COVID-19 jako doTERRA podjęliśmy trudną decyzję o przełożeniu European Convention 2020 w Rzymie.

Jak podają serwisy informacyjne, duże zgromadzenia mogą stwarzać zagrożenie dla zdrowia, szczególnie w grupach podwyższonego ryzyka. Jako firma specjalizująca się w branży zdrowia i wellness czujemy się zobowiązani przede wszystkim dbać o bezpieczeństwo i zdrowie naszej wielkiej rodziny doTERRA, jak też szerszej społeczności, wspomagając zapobieganie rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19. Przełożenie 2020 European Convention w Rzymie to środek zapobiegawczy zgodny z wyznaczanymi wciąż przez międzynarodowe władze wytycznymi, które dokładają wszelkich starań, aby zaradzić temu kryzysowi.

Choć ta zmiana planów jest dla nas rozczarowaniem, wierzymy, że ograniczenie rozprzestrzeniania się zasięgu tego wirusa jest bezdyskusyjnie najważniejszą kwestią. Epidemia COVID-19 to postępuje szybko, a sytuacja wciąż ulega zmianom. Rząd Włoch podjął nadzwyczajne środki, by zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa. Convention w Rzymie to wydarzenie na dużą skalę, które przyciąga ludzi z kraju i całego świata. Choć mamy nadzieję, że sytuacja do maja ulegnie poprawie, ze względu na ostrożność i troskę o naszą rodzinę doTERRA, zespoły i społeczności, jak i szacunek dla włoskiego rządu i jego wysiłków anulowanie tego wydarzenia jest właściwym wyborem.

Dr Osguthorpe nadal rekomenduje następujące potwierdzone naukowo działania, by pomóc radzić sobie z wszelkimi niepokojami i ograniczyć przenoszenie się wirusów oddechowych, w tym COVID-19.

 

  • Jeśli jesteś chory, zostań w domu, chyba że potrzebujesz pomocy medycznej.
  • Zasłaniaj usta chusteczką, gdy kaszlesz lub kichasz, po czym wyrzuć ją do kosza.
  • Często myj ręce wodą z mydłem przez co najmniej 20 sekund. Jeśli nie masz dostępu do mydła i wody, zastosuj środek odkażający do rąk na bazie alkoholu o jego zawartości minimum 60% – mgiełka oczyszczająca dōTERRA On Guard™ zawiera 64% alkoholu.
  • Unikaj dotykania oczu, nosa i ust.
  • Często myj regularnie dotykane powierzchnie i przedmioty.

 

Zalecamy również stosowanie się do zaleceń dla osób w podróży wydanych przez WHO oraz CDC.

Niektóre linie lotnicze, hotele, Airbnb i inne serwisy związane z turystyką sporządziły zasady dotyczące zwrotów i anulowania rezerwacji w związku z COVID-19. Prosimy każdego o sprawdzenie, jak zasady te wpłyną na jego osobistą sytuację.

We współpracy z zarządem dr Osguthorpe będzie nadal monitorować sytuację i przekazywać wszelkie ważne informacje, jak tylko staną się dostępne.

Więcej informacji znajduje się w zamieszczonej poniżej sekcji FAQ.

 

 

Share Button