dōTERRA Europe Convention

dōTERRA Discover 2019 Europe Convention

Nenechajte si ujsť konferenciu Discover Europe Convention, ktorá sa uskutoční 17. až 18. mája 2019 v kongresovom centre MESSE Düsseldorf v meste Düsseldorf v Nemecku. Čaká na vás úžasný program plný vzdelávania a inšpirácie.

Nechajte sa inšpirovať a vzdelávať našimi špeciálnymi hosťujúcimi rečníkmi a účinkujúcimi, ktorí sa s vami počas dvoch dní podelia o svoju lásku a skúsenosti s dōTERRA. S potešením oznamujeme, že David Stirling, zakladajúci výkonný riaditeľ, predseda a CEO a Mark Wolfert, zakladajúci výkonný riaditeľ a hlavný poradca, sa tento rok zúčastnia konferencie Discover Europe Convention!

Además:

  • Navštívte prehliadku produktov, na ktorej sa predstaví široká paleta esenciálnych olejov, zmesí a výživových olejov dōTERRA a kde budete mať zároveň šancu vyskúšať najnovšie produkty.
  • Kúpte si exkluzívny balík na konferenciu Discover Convention 2019
  • Pozrite si obchodný sklad dōTERRA a nájdite perfektný suvenír. Vyhraďte si dostatok času, pretože je dvakrát väčší ako minulý rok!
  • Zistite všetko o nadácii Healing Hands™ spoločnosti dōTERRA
  • A objavte ešte oveľa viac…

Otváracie hodiny konferencie:

  • Piatok 17. mája: 10.00-16.00*
  • Piatok 17. mája: 9.00-15.00*

Bude jednohodinová prestávka na obed.

Lístky sa predávajú rýchlo, preto vám odporúčame zaistiť si miesto čo najskôr!Vse vstopnice so obračunane v evrih.
Budeme mať prekladateľov do nasledujúcich jazykov: holandčina, francúzština, nemčina, maďarčina, taliančina, portugalčina, slovenčina, slovinčina a španielčina. Podľa možnosti, vzhľadom na vysoký dopyt pre konkrétny jazyk, môžeme zabezpečiť aj ďalších prekladateľov. Pri registrácii lístkov, prosím uveďte, ktorý jazyk požadujete.

 
 

Lehota na vrátenie lístkov na konferenciu: 1. marca
Lehota na prevod lístkov na konferenciu: 10. mája
V prípade ľubovoľných otázok sa obráťte na:europeconvention@doterra.com
Ak ste sluchovo postihnutý a počas konferencie vyžadujete tlmočenie, pošlite nám e-mail na adresu europeconvention@doterra.com.

 

Share Button