dōTERRA Europe Convention 2020 – Polski
Rzym

Rzym to nic innego jak muzeum pod gołym niebem. Na każdym kroku można spotkać tu zapierające dech w piersiach, liczące tysiące lat zabytki, ale także najlepsze lody na całym świecie. To miasto o fascynującej przeszłości i idealne miejsce do rozpoczęcia swojej świetlanej przyszłości z doTERRA.

Czas przedsprzedaży biletów na zjazd Elevate Convention 2020 dobiega końca. Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Wieczne miasto wzywa Cię do siebie:

Zapoznaj się z historią

„Jak oni to wszystko zbudowali?” to myśl, która pojawia się w głowie każdej osoby mającej okazję zwiedzać tę niesamowitą metropolię. Zachwyt nad ogromem Koloseum, ujmującymi detalami architektonicznymi fontann oraz niesamowitą trwałością wiekowych budowli, towarzyszy każdemu bez względu na to, czy jest w Rzymie po raz pierwszy, czy po raz setny.

Każdy dzień to uczta

Włoska kuchnia jest ceniona na całym świecie, a Rzym jest idealnym miejscem, aby ją poznać. Czy wiesz, że to właśnie z Rzymu wywodzi się spaghetti à la carbonara? I że makaron cacio e pepe i chrupiąca pizza w stylu rzymskim to stałe pozycje w menu każdej tutejszej restauracji? Smakowanie tych wyjątkowych dań to bez wątpienia najwspanialsze zwieńczenie pracowitego dnia podczas zjazdu Convention!

Naucz się podstawowych włoskich zwrotów

Włoski jest jednym z najpiękniejszych języków świata, a pobyt w Rzymie to idealna okazja, żeby go poćwiczyć! Spotkaj się z tutejszymi konsultantami Wellness Advocate i sprawdź swoje umiejętności językowe w praktyce.

Sztuka, sztuka i jeszcze raz sztuka

Rafael, Bernini, Caravaggio, Michał Anioł – to tylko niektóre z wielu słynnych nazwisk, które przyczyniły się do tego, że Rzym jest jednym z najbardziej olśniewających miast świata. Weź udział w grze dla miłośników sztuki (Art Scavenger Hunt) i poznaj dzieła najwspanialszych artystów świata.

Pomyśl życzenie i wybierz smak lodów

Może zabrzmi to banalnie, ale przed odjazdem nie można nie odwiedzić Fontanny di Trevi. Usiądź na jej skraju, odwróć się plecami do wody i wrzuć do niej przez ramię monetę. Jeżeli to zrobisz, na pewno tu wrócisz! Na pożegnanie udaj się na siedmiominutowy spacer do Giolitti, najstarszej lodziarni w Rzymie. Arrivederci!

Okres przedsprzedaży kończy się 20 sierpnia, więc kliknij poniżej, aby kupić bilet już teraz! Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Tobą w jednym z najbardziej ekscytujących miast na świecie!

Elevate 2020

Zarejestruj się

 
 
 
 

Share Button