DUK – Jūsų kredito kortelės duomenų saugumas su dōTERRA

Kodėl vyksta šie pakeitimai?

Europos Parlamentas ir Europos bankininkystės institucija priėmė naujus įstatymus, reglamentuojančius internetinių operacijų vykdymą. Šis įstatymas vadinamas Antrąja mokėjimo paslaugų direktyva (MPD2) ir įsigalioja 2020 m. gruodžio 31 d.
PMD2 yra Europos elektroninių mokėjimo paslaugų reglamentas. Juo siekiama užtikrinti saugesnius mokėjimus Europoje. Visi prekybininkai nuo 2020 m. gruodžio 31 d. turi vadovautis naujuoju reglamentu. Dėl šios priežasties atlikdami operaciją doTERRA galite susidurti su kai kuriais atnaujinimais.
Pateikiame nuorodą į oficialią Europos Sąjungos svetainę, kurioje pateikiami su šiais pokyčiais susiję dažnai užduodami klausimai: https://ec.europa.eu/commission/presscorner/detail/lt/QANDA_19_5555

Kaip tai paveiks mane?

Atliekant operaciją ekrane rodoma informacija apie mokėjimą kredito kortele gali atrodyti šiek tiek kitaip. Atlikdami kai kurias operacijas galite matyti papildomą saugumo veiksmą, vadinamą griežtu kliento autentiškumo patvirtinimu (Strong Customer Authentication, SCA). SCA reikalauja jūsų kortelę išdavęs bankas, o ne bendrovė doTERRA.

Kokie gali būti autentiškumo patvirtinimai?

Griežtas kliento autentiškumo patvirtinimas (SCA) gali būti atliekamas skirtingais būdais ir priklauso nuo jūsų kortelę išdavusio banko. Bankas gali prašyti jūsų patvirtinti autentiškumą įvairiais būdais. Kortelę išdavęs bankas nuspręs, kokius saugumo veiksmus jis naudoja ir kaip dažnai bus prašoma patvirtinti autentiškumą. Patvirtinimo pavyzdžiai gali būti prašymas įvesti PIN kodą, slaptažodį, pirštų atspaudų atpažinimas, patvirtinimas tekstine žinute ir kiti.

Kaip galiu palengvinti sau šią procedūrą ateityje?

Galite susisiekti su jūsų kortelę išdavusiu banku ir išsiaiškinti, kokio tipo griežtą kliento autentiškumo patvirtinimą (SCA) jis naudoja. Bankas gali sudaryti jums galimybę užregistruoti savo duomenis ir įjungti šią funkciją, jei dar to nepadarėte. Tai padarius, bus paprasčiau apdoroti operacijas, nes bus parengtas griežtas kliento autentiškumo patvirtinimas (SCA).

Kortelę išdavęs bankas gali pasiūlyti galimybę prisijungti prie internetinės bankininkystės ir iš anksto suteikti leidimą pasirinktiems prekybininkams, pvz., doTERRA. Tai saugus būdas patvirtinti bankui, kad pasitikite šiuo prekybininku, tad ateityje gali prireikti mažiau autentiškumo patvirtinimų.

Kokios įtakos tai turės kitoms sąskaitoms, kurias aš apmoku?

Šį papildomą saugumo veiksmą turės atlikti ne prekes įsigyjantis paskyros savininkas, bet jūs, kadangi esate kredito kortelės sąskaitos savininkas. Negalime kontroliuoti, kurias operacijas jūsų kortelę išdavęs bankas reikalauja autentifikuoti, tačiau, jei esate kortelės savininkas, galite pasirinkti iš anksto suteikti leidimą doTERRA, kaip paaiškinta ankstesniame klausime.

Ar tai turės įtakos mano LRP šablonui ir (arba) užsakymui?

Neturėtumėte susidurti su jokiais esamų LRP šablonų ir (arba) užsakymų pakeitimais. Jie turėtų būti apdorojami kaip įprasta. Jei atliksite LRP šablono pakeitimą, jūsų gali būti prašoma iš naujo įvesti kredito kortelės duomenis arba patvirtinti savo duomenų autentiškumą. Jei jūsų LRP užsakymas bus apdorotas automatiškai prieš paprašant dar kartą įvesti jūsų kortelės duomenis, šis užsakymas bus apdorotas kaip įprasta.

Kas nutiks, jei mano paskyroje išsaugotos kelios kredito kortelės?

Ir toliau galėsite naudotis kortele, kuri išsaugota jūsų esamame LRP šablone. Visas kitas jūsų paskyroje išsaugotas korteles turėsite iš naujo po vieną rankiniu būdu suvesti į paskyrą.

Share Button