Bieži uzdotie jautājumi – Jūsu kredītkartes informācijas drošība dōTERRA

Kādēļ notiek šīs izmaiņas?

Eiropas Parlaments un Eiropas Banku iestāde ir pieņēmusi jaunus tiesību aktus, kas regulē to, kā notiek tiešsaistes darījumi. Šo tiesību aktu sauc par Maksājumu pakalpojumu 2. direktīvu (PSD2), un tā stājas spēkā 2020. gada 31. decembrī.
PSD2 ir Eiropas noteikumu kopums, kas attiecas uz elektronisko maksājumu pakalpojumu sniedzējiem. Tās mērķis ir padarīt drošākus maksājumus Eiropā, un visiem tirgotājiem no 2020. gada 31. decembra jāievēro jaunie noteikumi. Tādēļ jums var būt jāsaskaras ar dažiem atjauninājumiem, veicot darījumus ar doTERRA.
Šeit ir saite uz Eiropas Savienības oficiālo tīmekļvietni, kurā sniegtas atbildes uz bieži uzdotiem jautājumiem saistībā ar šīm izmaiņām: https://ec.europa.eu/commission/presscorner/detail/lv/QANDA_19_5555

Kā tas ietekmēs mani?

Kad jūs veicat darījumu, informācija, ko redzat uz ekrāna kredītkartes maksājuma iekasēšanai, var izskatīties mazliet citādi. Dažiem darījumiem jūs varētu redzēt papildu drošības soli, ko dēvē par spēcīga klienta autentifikāciju (SCA). Šo spēcīga klienta autentifikāciju (SCA) pieprasa banka, kas izdod jūsu karti, nevis doTERRA.

Kādu veidu autentifikācija man būtu jāsagaida?

Spēcīga klienta autentifikācijas (SCA) solis var tikt pieprasīts vairākos veidos, un tas ir tās bankas ziņā, kura izdod jūsu karti. Ir daudz metožu, kuras bankas varētu izmantot, lai pieprasītu autentifikāciju. Banka, kas izdod karti, noteiks, kādus drošības soļus tā izmantos un cik bieži jums lūgs veikt autentifikāciju. Piemēri var būt šādi (bet ne tikai): jūs lūdz ievadīt PIN kodu, paroli, verifikācija ar pirksta nospieduma atpazīšanu vai teksta ziņojumu.

Kā es šo procesu varu turpmāk padarīt vieglāku?

Jūs varētu sazināties ar banku, kas izdod jūsu kredītkarti, un pārbaudīt, kāda veida spēcīga klienta autentifikāciju (SCA) tā izmanto. Banka varētu jums piedāvāt iespēju reģistrēt jūsu informāciju un iespējot šo funkciju, ja jūs to jau neesat izdarījis. Tas atvieglotu darījumu apstrādi, jo spēcīga klienta autentifikācija (SCA) jau būtu izdarīta.

Banka, kas izdod jūsu karti, varētu jums nodrošināt iespēju pieteikties jūsu internetbankā un izvēlēties opciju iepriekš piešķirt atļauju tirgotājiem, piem., doTERRA. Tas ir drošs veids, kā pārliecināt jūsu banku, ka jūs uzticaties konkrētam tirgotājam, un var nozīmēt, ka turpmāk jums būs mazāk autentifikācijas problēmu.

Kā tas ietekmēs citus kontus, par kuriem es maksāju?

Šo papildu drošības soli jums lūgs veikt kā kredītkartes konta īpašniekam, nevis doTERRA konta īpašniekam, kurš veic pirkumu. Mēs nevaram kontrolēt, kādus darījumus banka, kas izdod jūsu karti, varētu noraidīt, bet, ja vēlaties, jums kā kartes turētājam varētu būt iespēja iepriekš piešķirt atļauju doTERRA, kā paskaidrots atbildē uz iepriekšējo jautājumu.

Vai tas ietekmēs manu lojalitātes prēmiju programmas (LRP) veidni/pasūtījumu?

Tas nekādi neietekmēs esošās lojalitātes prēmiju programmas (LRP) veidnes/pasūtījumus. Tie tiks apstrādāti kā parasti. Ja veiksit izmaiņas savā lojalitātes prēmiju programmas (LRP) veidnē, jūs aicinās atkārtoti ievadīt jūsu kredītkartes informāciju vai autentificēt savu informāciju. Ja jūsu lojalitātes prēmiju programmas (LRP) pasūtījums tiek automātiski apstrādāts, pirms jums lūgs atkārtoti ievadīt jūsu kartes informāciju, jūsu lojalitātes prēmiju programmas (LRP) pasūtījums tiks apstrādāts kā parasti.

Kas notiks, ja manā kontā ir saglabātas vairākas kredītkartes?

Karte, kas saglabāta jūsu jau esošajā lojalitātes prēmiju programmas (LRP) veidnē, joprojām būs pieejama. Jebkādas jūsu kontā saglabātās papildu kartes būs atsevišķi manuāli jāpievieno atpakaļ jūsu kontā.

Share Button